Tammermatic T700 Jet

Mycí linka Tammermatic T700 Jet - efektivní čištění bez kartáčů

Zcela bezkartáčové mytí pro zákazníky, kteří potřebují rychlé a dokonalé mytí bez kartáčů. T700 Jet umyje vozidlo pomocí speciálních oscilujících vysokotlakých trysek 70 barů, které vyčistí i komplikované povrchy vozidla. Mycí linka T700 Jet umožňuje nastavení rozdílného dávkovaní mycích přípravků pro jednotlivé kroky mytí a programy.

Myčka byla vyvinuta speciálně pro náročné severské podmínky a účinně myje vozidla s komplikovanými tvary karoserie, a to dokonce, i pokud mají tažná zařízení, přídavná světla nebo boxy na lyže.

Oscilující vysokotlaké tlakové mytí 70 barů

Střešní trysky umístěné na sušící liště s vysokotlakým oscilujícím talkovým mytím 70 barů se pohybují napříč vozem a kopírují jeho tvar a v kombinaci s bočním oscilujícím tlakovým mytím 70 barů účinně čistí vodorovné i svislé plochy vozidla od nárazníku k nárazníku. Mycí linka může při použití 4 čerpadel 70 barů současně používat boční i střešní tlakové mytí, a v takovém případě vysokotlaké trysky vyčistí boky i střechu vozu jedním přejetím. Toto řešení představuje značnou úsporu času při mytí. Kapacita mytí je až 15 vozidel za hodinu.

Tammermatic T700 JetTammermatic T700 JetTammermatic T700 JetTammermatic T700 Jet